5 spôsobov ako si pritiahnuť hojnosť do života

  1. Oceňujte a ďakujte.

To, na čo sústreďujeme pozornosť, to si priťahujeme do života. To už viete, však? Predstavte si, že všetko, čo od života dostávate sú darčeky. Aké sú vaše reakcie na ne? Tešíte sa? Ďakujete? Oceňujete aj drobné darčeky? Je to tak trocha ako s ľuďmi. Keď si naše dary vážia a tešia sa z nich, máme chuť ich obdarovať znova a znova. Ste príjemca, ktorého by život chcel obdarovať znova a znova?

  1. Neodmietajte to, čo k vám prichádza

Patríte tiež k ľuďom, ktorí neustále odmietajú zo slušnosti? Chcete im dať čokoládu alebo niečo iné a už len počujete: “Nie nie, ďakujem. Načo si robíš starosti?” Alebo vám niekto necháva sprepitné, ponúka pomoc alebo jednoducho niečo extra a vy sa zdráhate a vykrúcate. Lenže tým signalizujete, že nechcete rôzne formy hojnosti, ktoré sa vám ponúkajú. Prijmite rôzne výhody, ktoré k vám prichádzajú, poďakujte a oceňte hojnosť, ktorá k vám prichádza. Môžete ju potom zase poslať ďalej, ale prijmite ju a poďakujte.

magnolia-trees-556718_1280

  1. Buďte štedrí a prajní

Vedzte, že úspechu je dosť pre všetkých. Hojnosti je dosť pre všetkých. Čím viac sa budete tešiť z úspechov druhých, tým viac si vlastný blahobyt priťahujete do života. Úspechy druhých vám ukazujú čo všetko je možné, môžu vás inšpirovať a naladiť na tú správnu vlnu. Dávajte a doprajte, ako druhým tak aj sebe.

  1. Otvorte oči a vnímajte

Nalaďte svoje anténky na hojnosť 🙂 Otvorte oči a začnite skutočne naplno vnímať kde všade je k vám život štedrý. Pozvanie na kávu? Nečakaný bonus k nákupu? Zabudnuté a znovuobjavené peniaze v zimnej bunde? Sušené bylinky a pohár džemu od kamarátky? To všetko sú drobné manifestácie hojnosti. Ak sa na ne zameriate, budú k vám prúdiť čoraz častejšie.

  1. Načúvajte svojej intuícii

Náš vnútorný hlas je skvelý pomocník. Často nám našepkáva rôzne zaujímavé možnosti, nápady napríklad ako zveľadiť náš biznis, aký nový projekt by mal úspech alebo kde sa skrývajú tie správne príležitosti pre nás. Prajte si, nalaďte sa vnútorne na správnu pozitívnu vlnu a potom načúvajte svojim vnuknutiam.

Aby sa vaša intuícia ešte viac rozvinula, pripravili sme si pre vás krásnu Meditáciu hojnosti, ktorá vás podporí v tom, aby k vám prúdila hojnosť vo všetkých podobách.

Zuzka Koščová
Autorka kníh Šťastie nie je mýtus a Rozprestri krídla, spoluautorka knihy a online programu Tajomstvo ženskej prosperity. Som spokojná žena, ktorá si žije po svojom a plní si svoje sny. Manželka, dcéra, sestra, šperkárka, psychologička, autorka teraz už troch kníh :-) a e-booku Ako napísať, vydať a propagovať knihu. Inšpirujem ľudí žiť krajší farebnejší život, objavovať a napĺňať svoj potenciál. Robím to, čo milujem, v čom vidím zmysel a prínos pre ľudí.
Komentáre