Už si unavená z práce, ktorá ťa nebaví a túžiš po takej, ktorá by ťa napĺňala i živila?

Cítiš, že niekde hlboko v tvojom vnútri je svetlo, ktoré ešte iba čaká na to, aby mohlo zažiariť?

Vidíš, že do tvojho života neprúdi dostatok hojnosti a chceš to zmeniť?

Možno je to vaša kamarátka, susedka, sestra či spolužiačka. A možno ste to vy sama. Žena, ktorá ide naplno vo svojich povinnostiach a v starostlivosti o ostatných, ale keď sa pozrie na svoju vnútornú spokojnosť, šťastie, prosperitu a na svoj potenciál – tam jej život celkom naplnený nie je, zaslúžila by si viac.

Žena, ktorá túži objaviť svoje svetlo a naplno ho rozsvietiť.
Pre takú ženu je táto kniha.

Čo vám prinesie kniha Tajomstvo ženskej prosperity?

  • Spoznáte 24 vlastností bohatej ženy
  • Odhalíte nesprávne presvedčenia o bohatstve a úspechu, ktoré ľuďom znemožňujú naladiť sa na hojnosť
  • Naučíte sa konkrétne tipy ako si do všetkých oblastí vášho života pozvať viac hojnosti a prosperity
  • Pochopíte výnimočnú úlohu žien pri budovaní rodinnej prosperity
  • Zistíte, ako materstvo môže odomknúť váš potenciál
  • Dozviete sa, ako získať podporu rodiny na ceste k vašim snom
  • Zistíte, ako môžete odhaliť svoje životné poslanie a byť skutočným darom pre tento svet
  • Dozviete sa, o čom všetkom vypovedá stav vášho účtu
  • A ešte oveľa viac...

Predstavte si život, v ktorom robíte, čo milujete a práca vás nesmierne baví. Cítite hlboké naplnenie, pretože vaša práca vám dáva zmysel, je prínosom svetu a navyše ste skvele ohodnotená. Máte dosť času na rodinu, prácu i sama na seba. Viete, že v peňaženke nájdete vždy dostatok na to, čo práve potrebujete. Už viete, aké to je vnútri žiariť a svojím svetlom rozsvecovať aj vaše domovy. Skvelý pocit, však?

Kto sú autorky knihy?

Zuzka Koščová

autorka kníh Šťastie nie je mýtus a Rozprestri krídla
Som spokojná žena, ktorá si žije po svojom a plní si svoje sny. Manželka, dcéra, sestra, šperkárka, psychologička, autorka teraz už troch kníh 🙂 a e-booku Ako napísať, vydať a propagovať knihu. Inšpirujem ľudí žiť krajší farebnejší život, objavovať a napĺňať svoj potenciál. Svoje články píšem najmä na blog www.zuzanakoscova.sk, kde nájdete nielen moje knihy, ale aj dva e-booky na stiahnutie zdarma. Robím to, čo milujem, v čom vidím zmysel a prínos pre ľudí.

Stanka Sobolová

zakladateľka a srdce spoločnosti Šťastná žena
Som manželka, mama 2 krásnych synov a žena milujúca život so všetkým, čo prináša 🙂 Svoje poslanie napĺňam ako sprievodkyňa žien, ktoré túžia rozkvitnúť. Vediem semináre pre ženy - Víkendy šťastných žien, a prednášam pre ne aj na rôznych podujatiach a vo firmách. V mojich projektoch pomáham ženám v oblasti rozvíjania ženstva, materstva, vzťahov a hojnosti. Viac z mojej tvorby vás pozývam ochutnať na moje weby: www.stastna-zena.sk, www.bohata-zena.sk, www.edu-synergies.sk

Pomáhame ženám ako ste vy. A toto povedali o našej knihe...

Milá Zuzka a Stanka, včera mi od Vás prišla kniha a prelúskala som ju za 2 hodiny. Chcela som len prelistovať, no zrazu som sa pristihla pri tom, že som už v polovici a nedokázala som sa zastaviť:) Vždy som ale premýšlala čo mi na motivačných knihách chýba, hoci ma povzbudili a dodali mi sebavedomie, predsa len tam chýbalo niečo drobné čo som nevedela úplne popísať čo to je a nevedela som to v tých knihách objaviť. Teraz už viem. Po prečítaní Vašej knihy som si uvedomila, že je neskutočne osobná, taká naša, slovenská:) Asi to bude hlúposť, no už po prečítaní prvých troch strán som mala slzy v očiach. Toto sa mi nikdy nestalo pri čítaní kníh zahraničných autorov. Zažila som si to isté čo Vaša Silvia a myslím, že Vám to píše veľa čitateliek. Jednoducho také sú naše pomery, je to niečo čo iní spisovatelia nepoznajú a nevedia to ani dostať do svojich kníh.Som Vám obom veľmi vďačná za to, že píšete. Teším sa na všetky Vaše knihy, aj na nové a aj na tie staršie, ktoré mám v pláne dokúpiť. Držím palce úplne vo všetkom, veľa tvorivej energie želám! 🙂
Stankačitateľka
Túto knihu by si mali prečítať všetky slovenské ženy, ktoré sú nešťastné z toho, že nie sú vo všetkom perfektné. Ja sama som sa z nej dozvedela o sebe veľmi zaujímavé skutočnosti. Veľké ĎAKUJEM autorkám.
Zuzanačitateľka
Knižku som kúpil pre svoju ženu, ale nakoniec sme ju prečítali obaja. Manželka bola nadšená, že konečne niečo z nášho prostredia, takže určite odporúčam ako darček...
Adamčitateľ
Velmi prijemna kniha! Strucna, vystizna, ziadne zbytocne omacky, uprimna, napisana zo srdca. Sice uz vela z toho poznam a snazim sa to praktizovat aj vo vlastnom zivote, no necakala som, ze ma to az rozplace. 🙂 Jednoducho splnila svoj ucel. Ďakujem, žienky! 😉
Michaelačitateľka
Som koučka a týmto Vás chcem povzbudiť do ďalšej Vašej práce. Ste jemná sila. Vaše dielko je krásne, obsah zrozumiteľný a veľmi povzbudzujúci. A hlavne - slovenský. Prínosný aj v rámci psychohygieny. Posilňuje ženstvo. Je isté, že svoju prácu máte ako poslanie. Preto, prosím, pokračujte. Nech je nás "chlapov v sukni" stále menej a ženskosti stále viac.
Renata B.kouč, motivátor, osobný poradca (Milujme múdrosť)

Prajeme si, aby čo najviac žien pochopilo, že keď budú šťastné a spokojné ony, budú šťastné aj ich rodiny.

Na tejto ceste chceme podporiť čo najviac žien a dodať im odvahu žiť svoje sny.

Dopraj si šancu niečo vo svojom živote zmeniť alebo poteš darčekom svoju kamarátku, sestru, maminu...

Ak si chcete dopriať ešte väčšiu radosť, spolu s knižkou Tajomstvo ženskej prosperity si môžete objednať aj ďalšie naše knižky a e-booky. Tieto balíčky nájdete v objednávkovom formulári.

Zuzka Koščová: Šťastie nie je mýtus a Rozprestri krídla

Dve knihy ako láskavý sprievodca plný inšpirácie, vlastných skúseností, príbehov a príkladov zo života. Tieto knihy nie sú kuchárka, podľa ktorej si za 36 dní upečiete perfektný život. Konieckoncov, je niečo také vôbec možné? Sú ale plné cenných povzbudení, inšpirácií, skúseností a posvietení na cestu za krajším, pohodovejším, slobodnejším žitím.

Stanka Sobolová: Bohatá žena - múdra žena

Unikátna e-kniha pre všetky ženy, ktoré túžia žiť život plný hojnosti a ľahkosti, chcú sa naučiť múdro hospodáriť a rozmnožovať svoje rodinné financie a v mentalite bohatstva vychovávať aj svoje deti.

Našu knižku sme pre vás tvorili s láskou a víziou sveta, v ktorom ženy vedomé si svojej hodnoty a sily naplno žijú svoj potenciál a svojím svetlom obohacujú seba, svoje rodiny a komunity.

Nechajte si poslať vašu knihu ešte dnes. Dostanete k nej aj unikátnu nahrávku Svetlo ženy lieči Európu. Vytvorili sme ju špeciálne pre ženy, ktoré rezonujú s našou víziou. 

Knihu si môžete objednať tu:

Uvedené ceny už sú vrátane poštovného a balného.

Venujte prosím pozornosť vo svojej objednávke, či máte záujem o tlačené papierové knihy (prvé tri možnosti) alebo e-knihy, teda knihy v elektronickej podobe (posledná možnosť).