Priala by si si žiť vo väčšej hojnosti? 
Robiť, čo miluješ a byť spokojnejšia?

Možno ťa lákal náš program Tajomstvo ženskej prosperity, ALE...
nemáš peniažky, dosť času, nie je tá správna životná chvíľa.

Chceš zmenu a vieš, že pre ňu potrebuješ niečo urobiť, ale chceš začať nejakým menším krokom. 

Úplne to chápeme. Vytvorili sme pre teba unikátny minikurz Cesta k hojnosti, ktorý sa môže stať týmto prvým krokom.

Stane sa tvojím cenným a láskavým sprievodcom na ceste k prosperite. 
Teraz ho môžeš získať s 50% zľavou. Namiesto 38 eur zaplatíš iba 19 eur.

A čo je jeho obsahom?

 • 1
  Tri podporné pracovné zošity

Spoznáš, akým spôsobom dokážeš rozvíjať jednotlivé oblasti hojnosti, pochopíš, ako spolu súvisia a prečo ti to v hojnosti a financiách možno doteraz trochu škrípalo. Pomocou praktických tipov, cvičení a sebakoučovacích otázok sa naučíš, ako pestovať hojnosť každý deň a zvyšovať mieru svojho blahobytu. Zošity sú v pdf formáte.

 • 2
  Meditácia na odhalenie a rozvinutie svojho životného poslania

Ponoríš sa do transformačnej a objavnej 12-minútovej vedenej meditácie, v ktorej ešte hlbšie spoznáš svoje jedinečné dary, talenty a poslanie. Meditáciu môžeš počúvať opakovanie, vždy ti prinesie nové vhľady a príjemné uvoľnenie - také dôležité pre manifestáciu tvojich snov.

 • 3
  Kniha Tajomstvo ženskej prosperity

Kniha ti príde poštou aj s venovaním, poštovné je v cene 🙂 Na jej stranách sa dozvieš konkrétne tipy, ako pozvať do života viac hojnosti a prosperity, odhalíš nesprávne presvedčenia o bohatstve a úspechu, ktoré ľuďom znemožňujú naladiť sa na hojnosť, pochopíš výnimočnú úlohu žien pri budovaní rodinnej prosperity, spoznáš 24 vlastností bohatej ženy a zistíš, ako si získať podporu rodiny na ceste k svojim snom.

Ako to bude prebiehať?

 • Dostaneš svoje prístupové údaje do uzavretej časti webu, kde nájdeš pracovné zošity aj meditáciu.
 • Kniha Tajomstvo ženskej prosperity ti príde poštou aj s venovaním. Poštovné je v cene.
 • K celej členskej sekcii máš prístup ihneď, postupuješ podľa vlastného tempa. Ku kurzu sa môžeš vracať opakovane, bude ti k dispozícii minimálne ďalšie dva roky.

Autorky programu

Zuzka Koščová

autorka kníh Šťastie nie je mýtus a Rozprestri krídla
Som spokojná žena, ktorá si žije po svojom a plní si svoje sny. Manželka, dcéra, sestra, šperkárka, psychologička, autorka teraz už troch kníh 🙂 a e-booku Ako napísať, vydať a propagovať knihu. Inšpirujem ľudí žiť krajší farebnejší život, objavovať a napĺňať svoj potenciál. Svoje články píšem najmä na blog www.zuzanakoscova.sk, kde nájdete nielen moje knihy, ale aj dva e-booky na stiahnutie zdarma. Robím to, čo milujem, v čom vidím zmysel a prínos pre ľudí.

Stanka Sobolová

zakladateľka spoločnosti Šťastná žena, Terapeut Duše
Som manželka, mama 2 krásnych synov a žena milujúca život so všetkým, čo prináša 🙂 Svoje poslanie napĺňam ako sprievodkyňa žien, ktoré túžia rozkvitnúť. Vediem semináre pre ženy - Víkendy šťastných žien, a prednášam pre ne aj na rôznych podujatiach. V mojich knihách a projektoch pomáham ženám v oblasti rozvíjania ženstva, materstva, vzťahov a hojnosti. Pôsobím aj ako mentorka začínajúcich podnikateliek. Viac o mne a mojej tvorbe sa dozviete na mojej stránke www.stankasobolova.sk

O našej práci napísali...

Milá Zuzka a Stanka, včera mi od Vás prišla kniha a prelúskala som ju za 2 hodiny. Chcela som len prelistovať, no zrazu som sa pristihla pri tom, že som už v polovici a nedokázala som sa zastaviť:) Vždy som ale premýšlala čo mi na motivačných knihách chýba, hoci ma povzbudili a dodali mi sebavedomie, predsa len tam chýbalo niečo drobné čo som nevedela úplne popísať čo to je a nevedela som to v tých knihách objaviť. Teraz už viem. Po prečítaní Vašej knihy som si uvedomila, že je neskutočne osobná, taká naša, slovenská:) Asi to bude hlúposť, no už po prečítaní prvých troch strán som mala slzy v očiach. Toto sa mi nikdy nestalo pri čítaní kníh zahraničných autorov. Zažila som si to isté čo Vaša Silvia a myslím, že Vám to píše veľa čitateliek. Jednoducho také sú naše pomery, je to niečo čo iní spisovatelia nepoznajú a nevedia to ani dostať do svojich kníh.Som Vám obom veľmi vďačná za to, že píšete. Teším sa na všetky Vaše knihy, aj na nové a aj na tie staršie, ktoré mám v pláne dokúpiť. Držím palce úplne vo všetkom, veľa tvorivej energie želám! 🙂
Stankačitateľka knihy Tajomstvo ženskej prosperity
Som koučka a týmto Vás chcem povzbudiť do ďalšej Vašej práce. Ste jemná sila. Vaše dielko je krásne, obsah zrozumiteľný a veľmi povzbudzujúci. A hlavne - slovenský. Prínosný aj v rámci psychohygieny. Posilňuje ženstvo. Je isté, že svoju prácu máte ako poslanie. Preto, prosím, pokračujte. Nech je nás "chlapov v sukni" stále menej a ženskosti stále viac.
Renáta B.koučka, čitateľka knihy Tajomstvo ženskej prosperity

Ponuka s 50% zľavou platí do nedele 3.2.  Využi možnosť objednať si minikurz v hodnote 38 eur za 19 eur.

Pre objednanie minikurzu vyplň prosím tento formulár 🙂