Aké by to bolo žiť v spokojnosti, prosperite a pracovať nie z povinnosti, ale s nadšením?

Myslíš, že je to sci-fi? Vôbec nie! 🙂

Kedysi sme tiež mali svoje pochybnosti, či sa netreba jednoducho prispôsobiť, držať krok a zaradiť sa do šedivej masy.

Plniť si sny? Pracovať s nadšením, s pocitom naplnenia?
Preber sa, dievča!

Poznáš to aj ty, však? Ten pocit pristrihnutých krídel...
aj ten, keď ti ich pristrihli iní, aj ten, keď si si ich pristrihla sama.
Pre istotu.

Tou cestou sme prešli tiež a zistili sme, že nechceme byť zviazané. Že chceme tvoriť, naplno a zo srdca, že chceme vidieť zmysel v tom, čo robíme, že sa chceme prebúdzať s radosťou z nového dňa a nových možností a nie so stiahnutým žalúdkom...

Že chceme žiť svoj potenciál...

A tak prišlo vedenie seminárov, sprevádzanie žien, tvorenie šperkov, písanie kníh a ...inšpirovanie. Pretože keď ochutnáte, aké to je - pracovať a tvoriť s radosťou - chcete to dopriať každému.

Ty tou cestou nemusíš prechádzať sama...

Spojili sme sily a vytvorili výnimočný vzdelávací online program Tajomstvo ženskej prosperity, v ktorom sa s Tebou podelíme o všetko, čo fungovalo nám a maximálne Ťa podporíme, aby si objavila alebo rozvinula svoje poslanie a dokázala ho uchopiť v praxi.

Nie je to iba osobnostný rozvoj.
A nie je to iba podnikateľské poradenstvo a biznis plány.

Pôjdeme spolu hlboko dovnútra, aby sme objavili kým sme a čo je to "naozaj naše". A vynesieme to na povrch, aby sme to krok za krokom začlenili do našej reality. Budeme spájať srdce aj hlavu, mentalitu hojnosti aj konkrétne veľmi praktické kroky ako financovanie či komunikácia svojich zámerov.

Aj Ty si dokážeš vytvoriť taký život, po akom túžiš...

Čo presne Ti program Tajomstvo ženskej prosperity prinesie?

 • Odhalíš a rozvinieš svoje životné poslanie a vyberieš si, ako ho chceš napĺňať
 • Spoznáš a transformuješ bloky, ktoré Ti bránia naplno prijímať hojnosť a robiť prácu, ktorá Ťa napĺňa.
 • Zistíš, ako si môžeš vytvoriť príjmy, ktoré plynú aj vtedy, keď oddychuješ alebo sa venuješ rodine
 • Navrhneš a začneš realizovať akčný plán cesty k Tvojej finančnej prosperite
 • Zistíš svoj povahový profil, začneš vedome používať svoje prirodzené dary a spájať sa s ľuďmi, ktorí ťa dopĺňajú
 • Zistíš, ako ti môžu poslúžiť tvoje vlastnosti, ktoré si doteraz považovala za negatívne
 • Budeš sa rýchlejšie rozhodovať a prevezmeš viac kontroly nad svojím životom
 • Objavíš čaro ženského time-managementu pre mamičky a zistíš, že podnikanie s malými deťmi nie je až také náročné
 • Zistíš ako komunikovať efektívne o svojich zámeroch a potrebách s partnerom, deťmi i širším okolím. Kompromisy nahradíš dohodami.
 • Zistíš, ako nájsť rovnováhu medzi uvoľnením a dynamikou tak, aby si realizovala svoje vízie efektívne a s radosťou
 • Naučíš sa rozpoznať a počúvať svoju intuíciu
 • Získaš skvelé praktické tipy na podporu svojej kreativity
 • Dozvieš sa, ako začať podnikať alebo realizovať nové projekty aj keď nemáš peniaze...
 • A ešte oveľa viac...

Ako to bude prebiehať?

Online vzdelávanie je úžasné v tom, že si ho môžeš vychutnávať doma pod dekou so šálkou čaju. Nikam nemusíš chodiť, brať si voľno alebo riešiť stráženie detí... Nájdeš si chvíľu vtedy, keď to bude Tebe vyhovovať. 

Dostaneš svoje prístupové údaje do uzavretej časti webu, kde budeme postupne uvoľňovať videá, audionahrávky, cvičenia, články a e-booky. Vždy Ťa e-mailom upozorníme, ktorej téme sa ideme ďalej venovať.

Celý kurz trvá 8 týždňov, ale môžeš postupovať vlastným tempom... pokojne aj pol roka. 🙂

 • Vydáš sa s nami na cestu ženskej prosperity. Prevedieme Ťa 8 krokmi, 8 dôležitými témami, ktoré Ťa posunú vpred. Vrámci každej témy Ťa čaká séria vzdelávacích videí, vždy však v takom rozsahu, že ich zvládneš, aj keď si zaneprázdnená.
 • 6 vedených meditačných a relaxačných audionahrávok Ti pomôže hľadať tie správne odpovede v sebe.
 • Pomocou cvičení uvedieš nové poznatky ľahko a hravo do praxe.
 • "Knižnica" užitočných linkov Ti ušetrí kopec času, keď začneš svoje vízie premieňať na realitu.

Začíname spolu 15.2.2016

Dnes máš možnosť nakuknúť do vnútra našej členskej sekcie.

Pozri si video alebo galériu obrázkov pod videom...

A čo ešte pre teba máme?

Pretože tu sa hojnosť a prosperita iba začína...

Budeme si Ťa hýčkať...

Staneš sa súčasťou uzavretej skupiny na FB, kde budeme každý deň odpovedať na vaše otázky. Budeme sa vždy maximálne snažiť Ťa podporiť, povzbudiť a sprevádzať Ťa na ceste k hlbšiemu sebapoznaniu a vlastným slobodným vedomým rozhodnutiam.

Nájdeš si kamarátky

V našej uzavretej FB skupine nájdeš ženy, s ktorými budeš na rovnakej vlne. Ženy, ktoré túžia žiť svoje sny a ktoré už dokázali urobiť prvé kroky k ich splneniu. Ženy, ktoré riešia podobné radosti i výzvy ako Ty...

Získaš úžasné bonusy...

Strategický vzdelávací systém
21. storočia

Výnimočný online kurz Martina Hlinku v hodnote 347 eur. V tomto kurze sa dozvieš, ako objaviť a kultivovať svoje talenty, správne si stanoviť ciele, efektívne si naplánovať cestu k nim, odhaliť a prekonať možné prekážky, ako zvýšiť svoju koncentráciu a úroveň energie...

Vedomý líder

Unikátna audionahrávka v MP3 formáte, ktorá Ti pomôže objaviť v sebe tie naskrytejšie klenoty, posilní Tvoje vyžarovanie, seba-vedomie, silu a vynesie na svetlo Tvoju skutočnú veľkoleposť.

Rozhovory od srdca

Séria bonusových videí, kde sa rozprávame na rôzne zaujímavé témy. Budete mať pocit, akoby ste s nami sedeli na káve 🙂

Špeciálny webinár iba pre členky

Webinár šitý namieru vašim potrebám. Píšte nám svoje otázky a témy, ktoré práve riešite, a my sa im spoločne pozrieme na zúbok.

A to najlepšie na koniec...

Z vás, ktoré s nami absolvujete celý program, vyberieme päť žien, ktorých tvorba, projekty alebo životný príbeh s nami budú najviac rezonovať. S týmito piatimi ženami urobíme rozhovory, z ktorých vzniknú články na blog Tajomstvo ženskej prosperity a aktívne ich budeme šíriť aj v našich databázach. Je to pre vás jedinečná šanca, ako dať o svojich projektoch vedieť tisíckam ľudí.

Pripravili sme pre Teba dva rôzne balíčky

Základné členstvo BASIC

"Kráčam za svojím snom..."

 • Online program Tajomstvo ženskej prosperity
 • Meditačné a relaxačné audionahrávky
 • Členstvo v uzavretej FB skupine
 • Bonusy:
  Online program Strategické vzdelávanie
  Špeciálny webinár
  Nahrávka "Vedomý líder"

149,- eur

VIP členstvo

"Letím ako na krídlach"

 • Online program Tajomstvo ženskej prosperity
 • Meditačné a relaxačné audionahrávky
 • Členstvo v uzavretej FB skupine
 • E-book lektorky feng shui Zuzky Zborayovej "PROSPERITA"
 • Vstupenka na živú celodennú akciu v Bratislave
  (bude to seminár aj oslava v jednom a bude to úžasné 😉
 • 3x mastermind skupina za našej účasti prostredníctvom Skype
 • Bonusy:
  Online program Strategické vzdelávanie
  Špeciálny webinár
  Nahrávka "Vedomý líder"

365,- eur

Kurz sa dá za aktuálne uvádzacie ceny kúpiť do polnoci 8.2.2016. Kurz je možné kúpiť aj do ČR, v českých korunách a zaplatiť na český účet bez zbytočných poplatkov. 🙂

Keďže chceme vyjsť v ústrety aj ženám, ktoré zatiaľ nemajú finančné prostriedky, ale sú odhodlané urobiť zmenu - dávame možnosť zaplatiť kurz v troch splátkach, samozrejme bez navýšenia.

149,- eur sa možno zdá byť dosť, však? Ale v skutočnosti za 8 týždňov kurzu to vychádza iba 2,60 na deň. To je akoby si si dala jedno café latte v meste.

Akoby si si s nami počas dvoch mesiacov každý deň skočila na kávu. A pritom to nie je iba chvíľkové potešenie, ale dlhodobá investícia do svojej budúcnosti. Navyše je tu možnosť rozdeliť si platbu na 3 splátky, samozrejme bez navýšenia.

Ako sa hovorí:
"Urob dnes niečo, za čo sa Ti Tvoje budúce ja poďakuje."

Kto sme?

Zuzka Koščová

autorka kníh Šťastie nie je mýtus a Rozprestri krídla
Som spokojná žena, ktorá si žije po svojom a plní si svoje sny. Manželka, dcéra, sestra, šperkárka, psychologička, autorka teraz už troch kníh 🙂 a e-booku Ako napísať, vydať a propagovať knihu. Inšpirujem ľudí žiť krajší farebnejší život, objavovať a napĺňať svoj potenciál. Svoje články píšem najmä na blog www.zuzanakoscova.sk, kde nájdete nielen moje knihy, ale aj dva e-booky na stiahnutie zdarma. Robím to, čo milujem, v čom vidím zmysel a prínos pre ľudí.

Stanka Sobolová

zakladateľka a srdce spoločnosti Šťastná žena, Terapeut Duše
Som manželka, mama 2 krásnych synov a žena milujúca život so všetkým, čo prináša 🙂 Svoje poslanie napĺňam ako sprievodkyňa žien, ktoré túžia rozkvitnúť. Vediem semináre pre ženy - Víkendy šťastných žien, a prednášam pre ne aj na rôznych podujatiach. V mojich knihách a projektoch pomáham ženám v oblasti rozvíjania ženstva, materstva, vzťahov a hojnosti. Viac o mne a mojej tvorbe sa dozviete na mojej stránke www.stankasobolova.sk

O našej práci napísali...

"Stanko, jsem za tebe tolik vděčná! Stejně jako za to, co děláš. Díky tobě má spoustu žen krásnější život a konkrétně mě si ho změnila úplně - ukázala jsi mi, jak konečně můžu být i já opravdu šťastná. Děkuji, děkuji, děkuji."
Veronika o Víkende šťastných žien
“Pravdu poviem, nemyslela som si, že práve táto kniha mi zmení takto život. Mám len 16 rokov, ale už v tomto veku som každý večer mala slzy v očiach. Svoj život som žila od jedného “musíš” k ďalšiemu a ďalšiemu. Po prečítaní vašej knihy, som začala ďakovať za všetko, dokonca za veci ktoré by sa mi zdali občas smiešne. Vďaka mi pomohla na cestách domov, keď som sa necítila najlepšie, pred zaspávaním, či len tak pri rozmýšľaní. Ďakujem za vašu knihu, ktorú by si mal prečítať asi každý. Tak ako sama píšete, nieje to návod, ale popravde, človek ak o tom číta, chce to skúsiť a podarilo sa. Práve cez túto knihu som zistila, že svoj život dokážem žiť inak a že šťastie môžem mať každý deň.”
Dominika o knihe Šťastie nie je mýtus
„Stanka, ste úžasná žena v tom ako žijete, prežívate život a ako sa so všetkým delíte s inými ľuďmi v tak krásnej pestrofarebnosti akou disponuje Vaše srdce, myseľ, duša. To je nádherné, lebo obohacujete tým veľa ľudí, okrem toho, že im aj pomáhate sa posunúť ďalej, objaviť niečo dôležité, krásne o sebe a aj živote, vzťahoch....
Eva o Stankinom ebooku Bohatá žena - múdra žena
Zuzi, vždy keď od Teba niečo čítam, mám pocit, že sa poznáme a rozprávame sa niekde na káve. Tvoje články a e-booky mi pomohli skutočne sa zamyslieť nad tým, čo chcem, čo nechcem, ako ďalej... Zmenila som prácu a mám pocit, že konečne začínam žiť.
Katka o Zuzkiných článkoch a knihách
Stanka,ak by jediné, čo Terapia Duše prináša, bol pokoj, ktorý zaplavil moje telo, myseľ, ducha, tak aj tak to stoji každému človeku za absolvovanie. Ale ja viem, že to je len začiatok - krásny začiatok krásnej cesty.VĎAKA Bohu za to, že Si, že mi Ťa poslal do cesty.
Mária o Terapii Duše u Stanky

Rozmýšľaš, či je náš program správna voľba?

Za kvalitou našej tvorby si stojíme, ale chápeme aj to, že sme každá iná. Každá z nás číta iné knihy, milujeme iné jedlá a sedia nám iné topánky. A je to tak úplne v poriadku. Preto ak zistíš do 21 dní, že bol náš program pre Teba "krok vedľa", napíš nám a my Ti vrátime peniaze...

Možno Ti teraz prišli na um rôzne otázky...

Som pracovne zaneprázdnená/mám malé deti. Budem to stíhať?

Program je navrhnutý formou krátkych vzdelávacích a inšpiratívnych videí a hĺbkových cvičení. Vieme, že veľa žien si na seba ťažko nachádza čas, preto sme sa rozhodli natáčať videá krátke a výstižné. Mnohé majú iba niekoľko minút a tak si ich zvládnete pozrieť aj pri rannej káve alebo čakaní na autobus. Ak sa objaví dlhšie video alebo cvičenie, dokážete si postupovanie v programe prispôsobiť podľa seba. Napríklad cez týždeň si pozriete krátke videá a až cez víkend si nájdete pol hodinku na hĺbkovú meditáciu, cvičenie alebo dlhšie video.

Mám už knihu Tajomstvo ženskej prosperity - nestačí to? Čo iné mi kurz prinesie?

Kniha Tajomstvo ženskej prosperity je skvelý prvý krok. Za ktorým je potrebné urobiť ďalšie kroky. Pretože iba snívať alebo čítať o niečom nestačí. Možno tie kroky dokážeš urobiť sama, ale z našej skúsenosti je to ľahšie, príjemnejšie a rýchlejšie, keď máš sprievodcu, ktorý ti pomôže a okolie, ktoré Ťa podporí a inšpiruje. To je to, čo ponúkame v našom programe. Za seba môžeme povedať, že investícia do kvalitného vzdelávania sa nám vždy mnohonásobne vrátila a ušetrila nám veľa pokusov a omylov.

Už mám prácu, ktorá ma baví, ale kurz vyzerá lákavo. Má pre mňa zmysel doňho vstupovať?

Určite áno. Možno robíte, čo vás baví, ale túžite po lepších výsledkoch, finančnej slobode alebo väčšej rovnováhe medzi pracovným a súkromným životom. Všetkým týmto témam sa budeme v programe venovať. Navyše je tu možnosť zoznámiť sa s podobne naladenými ženami, nadviazať nové spolupráce a možno aj priateľstvá.

Osobným rozvojom sa zaoberám už dlhšie - dozviem sa ešte niečo nové?

Ak sa sa osobným rozvojom zaoberáš už dlhšie, ale stále cítiš, že to “nie je celkom ono”, nejaký dielik skladačky zrejme chýba. Máš pocit, že by si ho mohla nájsť v našom programe? Tak daj na intuíciu a skús to. Nič neriskuješ – ak do 21 dní od začatia programu zistíš, že to nie je nič pre Teba, vrátime Ti bez otázok všetky peniaze.

Dopraj si šancu niečo vo svojom živote zmeniť. Dovoľ si konečne rozprestrieť krídla a vzlietnuť.

Odvážiš sa žiť svoj sen?