Vitajte medzi ľuďmi, ktorí túžia objaviť najkrajšie silové miesta našich krajín. Pripravili sme pre vás sprievodcu, ktorý vás vezme tam, kde pocítite silu našich predkov, kde vás objíme náruč našej nádhernej prírody a kde sa radi potúlate a načerpáte energiu. 

Prečo tento sprievodca vznikol?

Nebola to žiadna náhoda:)

Všimli ste si, ako ľudia, ktorí sa zaoberajú svojím osobnostným a spirituálnym rozvojom, navštevujú Avalon, Provence, Indiu, Egypt, Bosnu či Južnú Ameriku..? A pritom na Slovensku, v Čechách i na Morave máme miesta, ktoré sú také krásne a dokážu v nás spustiť veľmi podobné, ak nie totožné transformačné procesy.

Tieto miesta môžeme znovu rozsvietiť svojou pozornosťou a prítomnosťou. Príroda nás neustále volá a túži nám dať zo svojich darov. Na silových miestach sa vo vyživujúcej energii môžeme doslova vykúpať.
 
Vibrácie našej krajiny sú pre nás tými najprirodzenejšími. Sú ako čakry na meridiánoch Zeme, ktoré sa môžu rozprúdiť novou silou, znova sa rozsvietiť a podporiť nás, kedykoľvek ich navštívime alebo sa s nimi v duchu spojíme.  Znovu ožijú najmä vtedy, ak im budeme venovať svoju vedomú pozornosť
 
A presne toto je zámer, ktorý sledujeme v našom projekte. Pripojte sa k nám a poďme si spolu zvedomiť a uctiť dary našej zeme.

Čo si o našom Sprievodcovi silovými miestami myslia jeho čitatelia?

Konečne sa toho niekto ujal, perfektne, baby!!!
Gabika R.
O silne energetických miestach, miestach, ktoré liečia, som si prečítala v zahraničnej literatúre a niektoré z nich aj navštívila a sama na sebe vyskúšala ich vyžarovanie. Ale zrejme Slovensko nemám zmapované. Z nejakých zrejme duchovných dôvodov ma to vždy zanieslo ďaleko od domova. Až teraz sa ku mne dostávajú informácie o miestach, ktoré sú bližšie k domovu. Ďakujem pekne za spracovanie, za vašu energiu a posunutie informácií.
Iveta I.
Ďakujem z celého srdca, viem si predstaviť, koľko energie a času vás to stálo, o to viac si vážim, že ste sa takto podelili, ešte raz ĎAKUJEM.
Janka H.
Krása! Nápad aj realizácia. Žienky, čo deň, to perla z vašej dielne. Ďakujem:)
Eva Š.

V maili dostanete prístup k 2 ebookom - jeden je o silových miestach Slovenska, druhý mapuje Čechy a Moravu.

Vaše údaje sú u nás v bezpečí a neposkytujeme ich nikomu ďalšiemu.

Kto sa podieľa na príprave a šírení tohto projektu?

Danka Trudičová

lektorka Cyklického time-managementu a milovníčka silových miest nielen na Slovensku

Stanka Sobolová

Terapeut Duše, lektorka, autorka, zakladateľka a srdce spoločnosti Šťastná žena

Zuzka Koščová

autorka kníh a transformačných projektov, psychologička, šperkárka a vášnivá blogerka

Páči sa vám táto myšlienka? Podporte nás zdieľaním:)