Už si unavená z práce, ktorá ťa nebaví a túžiš po takej, ktorá by ťa napĺňala i živila?

Cítiš, že niekde hlboko v tvojom vnútri je svetlo, ktoré ešte iba čaká na to, aby mohlo zažiariť?

Vidíš, že do tvojho života neprúdi dostatok hojnosti a chceš to zmeniť?

Možno je to vaša kamarátka, susedka, sestra či spolužiačka. A možno ste to vy sama. Žena, ktorá ide naplno vo svojich povinnostiach a v starostlivosti o ostatných, ale keď sa pozrie na svoju vnútornú spokojnosť, šťastie, prosperitu a na svoj potenciál – tam jej život celkom naplnený nie je, zaslúžila by si viac.

Žena, ktorá túži objaviť svoje svetlo a naplno ho rozsvietiť.
Pre takú ženu je táto kniha.

Čo vám prinesie kniha Tajomstvo ženskej prosperity?

  • Spoznáte 24 vlastností bohatej ženy
  • Odhalíte nesprávne presvedčenia o bohatstve a úspechu, ktoré ľuďom znemožňujú naladiť sa na hojnosť
  • Naučíte sa konkrétne tipy ako si do všetkých oblastí vášho života pozvať viac hojnosti a prosperity
  • Pochopíte výnimočnú úlohu žien pri budovaní rodinnej prosperity
  • Zistíte, ako materstvo môže odomknúť váš potenciál
  • Dozviete sa, ako získať podporu rodiny na ceste k vašim snom
  • Zistíte, ako môžete odhaliť svoje životné poslanie a byť skutočným darom pre tento svet
  • Dozviete sa, o čom všetkom vypovedá stav vášho účtu
  • A ešte oveľa viac...

Predstavte si život, v ktorom robíte, čo milujete a práca vás nesmierne baví. Cítite hlboké naplnenie, pretože vaša práca vám dáva zmysel, je prínosom svetu a navyše ste skvele ohodnotená. Máte dosť času na rodinu, prácu i sama na seba. Viete, že v peňaženke nájdete vždy dostatok na to, čo práve potrebujete. Už viete, aké to je vnútri žiariť a svojím svetlom rozsvecovať aj vaše domovy. Skvelý pocit, však?

Kto sú autorky knihy?

Zuzka Koščová

autorka kníh Šťastie nie je mýtus a Rozprestri krídla
Som spokojná žena, ktorá si žije po svojom a plní si svoje sny. Manželka, dcéra, sestra, šperkárka, psychologička, autorka teraz už troch kníh 🙂 a e-booku Ako napísať, vydať a propagovať knihu. Inšpirujem ľudí žiť krajší farebnejší život, objavovať a napĺňať svoj potenciál. Svoje články píšem najmä na blog www.zuzanakoscova.sk, kde nájdete nielen moje knihy, ale aj dva e-booky na stiahnutie zdarma. Robím to, čo milujem, v čom vidím zmysel a prínos pre ľudí.

Stanka Sobolová

zakladateľka a srdce spoločnosti Šťastná žena
Som manželka, mama 2 krásnych synov a žena milujúca život so všetkým, čo prináša 🙂 Svoje poslanie napĺňam ako sprievodkyňa žien, ktoré túžia rozkvitnúť. Vediem semináre pre ženy - Víkendy šťastných žien, a prednášam pre ne aj na rôznych podujatiach a vo firmách. V mojich projektoch pomáham ženám v oblasti rozvíjania ženstva, materstva, vzťahov a hojnosti. Viac z mojej tvorby vás pozývam ochutnať na moje weby: www.stastna-zena.sk, www.bohata-zena.sk, www.edu-synergies.sk

Pomáhame ženám ako ste vy. A toto povedali o našej práci...

"Stanko, jsem za tebe tolik vděčná! Stejně jako za to, co děláš. Díky tobě má spoustu žen krásnější život a konkrétně mě si ho změnila úplně - ukázala jsi mi, jak konečně můžu být i já opravdu šťastná. Děkuji, děkuji, děkuji."
Veronika o Víkende šťastných žien
“Pravdu poviem, nemyslela som si, že práve táto kniha mi zmení takto život. Mám len 16 rokov, ale už v tomto veku som každý večer mala slzy v očiach. Svoj život som žila od jedného “musíš” k ďalšiemu a ďalšiemu. Po prečítaní vašej knihy, som začala ďakovať za všetko, dokonca za veci ktoré by sa mi zdali občas smiešne. Vďaka mi pomohla na cestách domov, keď som sa necítila najlepšie, pred zaspávaním, či len tak pri rozmýšľaní. Ďakujem za vašu knihu, ktorú by si mal prečítať asi každý. Tak ako sama píšete, nieje to návod, ale popravde, človek ak o tom číta, chce to skúsiť a podarilo sa. Práve cez túto knihu som zistila, že svoj život dokážem žiť inak a že šťastie môžem mať každý deň.”
Dominika o knihe Šťastie nie je mýtus
„Stanka, máš neuveriteľný dar upokojiť človeka a ukázať mu, že všetko je tak, ako má byť. A takisto si vážim aj tvoj nadhľad a múdrosť, ktorá vychádza zo srdca. Už dávno som nemala taký pokoj v duši. Som dokonca vďačná za všetko to, čím som si prešla – lebo teraz už viem, prečo sa to stalo a čo som sa mala naučiť. Po Víkende šťastných žien sa na mnohé veci pozerám inak... Odpustila som svojmu mužovi! A to som si myslela, že to nikdy nedokážem! Spadol mi obrovský kameň zo srdca a za to vďačím hlavne TEBE.“
Zuzana o Víkende šťastných žien
Zuzi, vždy keď od Teba niečo čítam, mám pocit, že sa poznáme a rozprávame sa niekde na káve. Tvoje články a e-booky mi pomohli skutočne sa zamyslieť nad tým, čo chcem, čo nechcem, ako ďalej... Zmenila som prácu a mám pocit, že konečne začínam žiť.
Katka o Zuzkiných článkoch a knihách

Prajeme si, aby čo najviac žien pochopilo, že keď budú šťastné a spokojné ony, budú šťastné aj ich rodiny.

Na tejto ceste chceme podporiť čo najviac žien a dodať im odvahu žiť svoje sny.

Aj preto sme sa rozhodli do 13.12.2015  dávať knihu ZDARMA, iba za poštovné a balné - 4,50 eur.

Dopraj si šancu niečo vo svojom živote zmeniť alebo poteš darčekom svoju kamarátku, sestru, maminu...

Ak si chcete dopriať ešte väčšiu radosť, spolu s knižkou Tajomstvo ženskej prosperity si môžete objednať aj ďalšie naše knižky a e-booky za zvýhodnené ceny. Tieto balíčky nájdete v objednávkovom formulári.

Zuzka Koščová: Šťastie nie je mýtus a Rozprestri krídla

Dve knihy ako láskavý sprievodca plný inšpirácie, vlastných skúseností, príbehov a príkladov zo života. Tieto knihy nie sú kuchárka, podľa ktorej si za 36 dní upečiete perfektný život. Konieckoncov, je niečo také vôbec možné? Sú ale plné cenných povzbudení, inšpirácií, skúseností a posvietení na cestu za krajším, pohodovejším, slobodnejším žitím.

Stanka Sobolová: Bohatá žena - múdra žena

Unikátna e-kniha pre všetky ženy, ktoré túžia žiť život plný hojnosti a ľahkosti, chcú sa naučiť múdro hospodáriť a rozmnožovať svoje rodinné financie a v mentalite bohatstva vychovávať aj svoje deti.

Pridajte sa k nám a prijmite náš DAR – knižku, ktorú sme pre vás tvorili s láskou a víziou sveta, v ktorom ženy vedomé si svojej hodnoty a sily naplno žijú svoj potenciál a svojím svetlom obohacujú seba, svoje rodiny a komunity.

Nechajte si poslať vašu knihu ešte dnes. Dostanete k nej aj unikátnu nahrávku Svetlo ženy lieči Európu. Vytvorili sme ju špeciálne pre ženy, ktoré rezonujú s našou víziou. 

 

Knihu si môžete objednať tu: