Nevidíš zmysel vo svojej práci? Trápi ťa nedostatok hojnosti? Rada by si objavila svoje poslanie? Túžiš zladiť prácu a rodinu a byť ženou, ktorej sa darí vo všetkých oblastiach života?

 Vytvorili sme pre teba sériu videí, e-knihu a Meditáciu hojnosti, ktoré ťa inšpirujú a pomôžu ti.

Aktuálne ich dávame zdarma na stiahnutie.

V čom Ti naše videá a meditácia pomôžu?

  • Vedená meditácia ti pomôže nastaviť svoju myseľ na hojnosť a posilniť dôveru k prúdu života
  • Budeš vnímavejšia ku každodenným drobným zázrakom a synchronicitám
  • Dokážeš uvidieť a precítiť v sebe tvorcu svojho vlastného života
  • Vo videách získaš inšpiráciu ako si poradiť, keď nemáš čas na sebarozvoj
  • Dozvieš sa tipy pre mamičky, ktoré túžia realizovať svoje sny a zároveň mať dostatok času na rodinu
  • Pozrieš si príbeh ženy, ktorá túži robiť to, čo miluje
  • Získaš hodnotnú e-knihu, v ktorej sa dočítaš najčastejšie príčiny, ktoré blokujú našu prosperitu
Žienky, ďakujem Vám za všetko. To, čo robíte, mi veľmi pomáha. Už som asi fakt na dne, dnes má rozplakalo Stankine video. Keď Vás počúvam alebo čítam (práve včera som dočítala knižku Tajomstvo ženskej prosperity, ktorá je mimochodom skvelá), docvakáva mi veľa vecí.
Janka
Videa som pozrela na jeden sup, so zatajenym dychom. Odznelo v nich vela veci, nad ktorymi sa oplati popremyslat a veru ste mi nasadili "chrobaka do hlavy".
Alexandra
Ďakujem krásne za tieto Vaše videá a články. Vždy sa poteším, keď v e-mailoch vidím od Vás maili, ktoré vždy otvoria oči a srdce. Je skvelé, že v dnešnej dobe, keď nám média ponúkajú veľa negatívnych vecí sa nájdú ľudia (ako vy), ktoré nás vedia nakopnúť a povzdbudiť. Nie sú to len prázdne slová ale sú to slová v ktorých sa skrýva hlboká myšlienka.
Janka G.
Toto video sa zrejme dotýka viacero žien a takisto mňa, som tiež v situácii, že chcem robiť niečo čo by ma bavilo ako to čo robím teraz len kvôli tomu aby bola robota. Takže toto video bolo ako šité na mna. Som samoživitelka rozvedená a situácia nie je lahká no bojujem dalej a verím že každý deň môže byť lepší a priniesť vytúženú zmenu. Dakujem veľmi pekne za Vašu prácu je aktuálna a skvelá. Ukazujete ženám zrkadlo ako žiť plnohodnotnejší život. Dakujem
Eva

Kto sú autorky?

Zuzka Koščová

autorka kníh Šťastie nie je mýtus a Rozprestri krídla
Som spokojná žena, ktorá si žije po svojom a plní si svoje sny. Manželka, dcéra, sestra, šperkárka, psychologička, autorka teraz už troch kníh 🙂 a e-booku Ako napísať, vydať a propagovať knihu. Inšpirujem ľudí žiť krajší farebnejší život, objavovať a napĺňať svoj potenciál. Svoje články píšem najmä na blog www.zuzanakoscova.sk, kde nájdete nielen moje knihy, ale aj dva e-booky na stiahnutie zdarma. Robím to, čo milujem, v čom vidím zmysel a prínos pre ľudí.

Stanka Sobolová

zakladateľka a srdce spoločnosti Šťastná žena, Terapeut Duše
Som manželka, mama 2 krásnych synov a žena milujúca život so všetkým, čo prináša 🙂 Svoje poslanie napĺňam ako sprievodkyňa žien, ktoré túžia rozkvitnúť. Vediem semináre pre ženy - Víkendy šťastných žien, a prednášam pre ne aj na rôznych podujatiach. V mojich knihách a projektoch pomáham ženám v oblasti rozvíjania ženstva, materstva, vzťahov a hojnosti. Viac o mne a mojej tvorbe sa dozviete na mojej stránke www.stankasobolova.sk