Ako sme sa najedli z jednej kocky čokolády

Posledné mesiace si doma užívame veľkú zábavu. A nielen doma. Môj starší syn začal chodiť raz mesačne do Školy intuície. Parádne si to užíva a ja spolu s ním.

Tak napríklad minule sme skúšali čokoládovú meditáciu. Kocku sme najprv skúmali, hladkali, ovoniavali a potom dlllho, predlho vychutnávali na jazyku. Predstavte si, že nás zasýtila tak, že už sme na druhú kocku vôbec nemali chuť. Tomu vravím sila!

Presne takýto je život. Keď sa sústredíte na každý detail a vychutnávate si ho, dosýti vás oveľa viac, než ste by ste si boli kedy pomysleli.

Naša zábava však nekončí pri čokoláde. Trénujeme aj telepatiu – a na tú môj syn reaguje výborne. Minule sa hral vonku s kamarátom a vôbec som netušila, kde sú. Telepaticky som mu vyslala signál: „Ondrejkooo, synáčik, poď domov, mama ťa volá.“

A potom som to nechala tak (táto hra ma fakt baví, hlavne to následné uvoľnenie a zapnutie dôvery v proces bola škola aj pre mňa – maminy vedia:) No a milé syniatko bolo do chvíle doma:)

Skúšame ešte všeličo iné, ale o tom možno niekedy nabudúce, aby ste dnes nemali veľa čítania.

Čo je dôležité, aby všetky tie veci fungovali? Maximálne načerpanie energie aj z mála, rozvoj telepatie, intuície, zapnutie absolútnej dôvery vo vaše vlastné vedenie…? Hm, čo by ste povedali?

Pre mňa je to jednoznačne stíšenie. A potom následné zapájanie všetkých zmyslov, dokonca niekedy aj celého tela. Ten POCIT musím cítiť v každej svojej bunke. Vtedy viem, že sa nachádzam v stave tvorenia.

Kedysi pred rokmi, aby som dosiahla tento stav stíšenia, z ktorého všetko vychádza, som sa pokúšala o meditáciu a stav vyprázdnenej mysle. Priznám sa, že mi to veľmi nešlo. Až som si našla svoju cestičku, na ktorej mi je dobre. Dnes meditujem tak, že si dám nejaký zámer. A potom sa ponáram hlbšie a hlbšie, až sa mi odkryjú súvislosti a „osvieti“ ma. Tak vznikajú moje projekty, články a videá alebo moje súkromné aha momenty.

Potom mám meditácie očistné – o tie sa nemusím ani veľmi snažiť. Proces sa mi spustí väčšinou pri umývaní riadu alebo iných upratovacích činnostiach v domácnosti (sen každej gazdinky:))) Vynorí sa spomienka, ktorá bola nepríjemná, ja si ju poláskam, poobzerám, pochopím a tým odíde z nej bolesť, ktorá už nie je potrebná.

No a poslednou skupinou sú vedené meditácie, ktoré niekto nahral. Musím však s nimi súznieť a musia byť úplne v poriadku (na to som naozaj náročná).

S mojou kamarátkou Zuzkou Koščovou, s ktorou sme pre vás pripravili Meditáciu hojnosti, sme pred pár mesiacmi priviedli na svet meditačný program „Tvoj život ako zázrak“. Je to balíček meditácií, ktoré prišli Zuzke ako dar v krásnej prírode na Donovaloch.

Je to dar, ktorý sme mali posunúť ďalej a dať mu podobu, z ktorej budú čerpať tí, ktorí potrebujú zlepšiť úroveň svojho bohatstva, šťastia, telesnej vitality, uzdraviť svoje vzťahy, zvedomiť si svoje poslanie a aktivovať svoje netušené schopnosti (áno, aj takú meditáciu máme v balíčku:)

Meditácie sme spolu vyladili a ja som im prepožičala svoj hlas. Bola to nádherná práca, stále mi pri tej spomienke naskakujú zimomriavky:)

Náš program už odvtedy potešil už veľa žien a dokonca aj mužov a dostávame naň takéto krásne ohlasy:

Zatiaľ som nenašla meditáciu, z ktorej by bolo cítiť tak čistú pozitívnu energiu a úprimnosť, ako z tých vašich. Váš program mi vlastne prišiel ako na zavolanie, posledné dva mesiace sa totiž márne snažím nájsť nejakú meditáciu, pri ktorej by som si povedala „wau, tak toto bola sila“ a teraz mi pristáli rovno v mojej schránke a hneď celý balík. Ďakujem. (Katka)

Ľudia nám píšu, ako konečne po rokoch objavili svoju sebahodnotu, prestali bojovať s okolím, pri meditácii im prestávajú migrény, prichádzajú netušené pracovné možnosti a veľká hojnosť.

Náš balíček obsahuje meditácie na najbežnejšie boliestky duše aj tela a je tak akousi „lekárničkou“, do ktorej siahnete vždy, keď budete potrebovať pomoc.

Páči sa vám táto predstava? Rady v meditačnom programe Tvoj život ako zázrak privítame aj vás.

 

 

Stanka Sobolová
Lektorka, mentorka, certifikovaný Terapeut Duše, zakladateľka a srdce spoločnosti Šťastná žena, manželka a mama 2 krásnych synov. Vedie semináre osobnostného rozvoja pre ženy - Víkendy šťastných žien, pomáha ženám v oblasti rozvíjania ženstva, materstva, vzťahov a prosperity. Je autorkou online kurzu Edu Synergies pre učiteľov a rodičov, ktorí chcú zmeniť naše školstvo zvnútra. Napísala prvú slovenskú e-knihu, ktorú oceňujú ženy až po jej prečítaní - Bohatá žena - múdra žena. Viac o jej projektoch sa dozviete na webe: www.stankasobolova.sk
Komentáre