Praješ si vniesť do života viac ľahkosti a jasnosti?
Chceš sa naučiť dôverovať svojej vnútornej múdrosti tak, aby Ti bola v každej situácii spoľahlivým kompasom?

Predstav si, že sa v krajine svojej mysle plne orientuješ. Že vieš kam smeruješ a ako sa tam dostať. Že vidíš z nadhľadu udalosti, ktoré Ti prichádzajú do života a chápeš, aký majú význam. Predstav si, že Tvoja duša je ako kniha, v ktorej vieš čítať. Na každej jej strane sa dozvieš niečo dôležité - o svojich vzťahoch, poslaní, o výzvach aj ich riešeniach.

Bolo by to celé oveľa jednoduchšie, však?

Tiež som si hovorila, že by to bolo úžasné... dovidieť ponad uzavretý vesmír svojej bublinky, v ktorej som tu a teraz. A pochopiť, čo sa deje a prečo. Ako sa priblížiť k tomu, čo si prajem a uzdraviť to, čo je náročné. Lenže v bežnom dni mi do toho neustále kecala myseľ. Vedela som, že to čo hľadám je hlbšie, ale nevedela som sa s tým spojiť. A aj keď sa sa pokúšala klasicky meditovať, vždy do toho vstúpila myseľ a mohla sa so svojimi rečami pretrhnúť 🙂

 

Ale riešenie existovalo - vedené meditácie, ktorých útržky sa začali odrazu objavovať v mojej mysli. Odvtedy som v meditáciách zažila množstvo vhľadov, hlbokých "aha momentov" a odpovedí na otázky, ktoré som si kládla.

Dnes chceme so Stankou sprostredkovať tieto výnimočné zážitky aj vám. Vytvorili sme krásnu mp3 meditačno-vizualizačnú nahrávku Vedomý líder, ktorá vám pomôže získať nadhľad, objaviť súvislosti a nájsť odpovede pre akúkoľvek oblasť vášho života.

Ako vám meditácia pomôže?