Aké by to bolo žiť v spokojnosti, prosperite a pracovať nie z povinnosti, ale s nadšením?

Myslíš, že je to sci-fi? Vôbec nie! 🙂

Kedysi sme tiež mali svoje pochybnosti, či sa netreba jednoducho prispôsobiť, držať krok a zaradiť sa do šedivej masy.

Plniť si sny? Pracovať s nadšením, s pocitom naplnenia?
Preber sa, dievča!

Poznáš to aj ty, však? Ten pocit pristrihnutých krídel...
aj ten, keď ti ich pristrihli iní, aj ten, keď si si ich pristrihla sama.
Pre istotu.

Tou cestou sme prešli tiež a zistili sme, že nechceme byť zviazané. Že chceme tvoriť, naplno a zo srdca, že chceme vidieť zmysel v tom, čo robíme, že sa chceme prebúdzať s radosťou z nového dňa a nových možností a nie so stiahnutým žalúdkom...

Že chceme žiť svoj potenciál...

A tak prišlo vedenie seminárov, sprevádzanie žien, tvorenie šperkov, písanie kníh a ...inšpirovanie. Pretože keď ochutnáte, aké to je - pracovať a tvoriť s radosťou - chcete to dopriať každému.

Ty tou cestou nemusíš prechádzať sama...

Spojili sme sily a vytvorili výnimočný vzdelávací online program Tajomstvo ženskej prosperity, v ktorom sa s Tebou podelíme o všetko, čo fungovalo nám a maximálne Ťa podporíme, aby si objavila alebo rozvinula svoje poslanie a dokázala ho uchopiť v praxi.

Nie je to iba osobnostný rozvoj.
A nie je to iba podnikateľské poradenstvo a biznis plány.

Pôjdeme spolu hlboko dovnútra, aby sme objavili kým sme a čo je to "naozaj naše". A vynesieme to na povrch, aby sme to krok za krokom začlenili do našej reality. Budeme spájať srdce aj hlavu, mentalitu hojnosti aj konkrétne veľmi praktické kroky ako financovanie či komunikácia svojich zámerov.

Aj Ty si dokážeš vytvoriť taký život, po akom túžiš...

Čo presne Ti program Tajomstvo ženskej prosperity prinesie?

 • Odhalíš a rozvinieš svoje životné poslanie a vyberieš si, ako ho chceš napĺňať
 • Spoznáš a transformuješ bloky, ktoré Ti bránia naplno prijímať hojnosť a robiť prácu, ktorá Ťa napĺňa.
 • Zistíš, ako si môžeš vytvoriť príjmy, ktoré plynú aj vtedy, keď oddychuješ alebo sa venuješ rodine
 • Navrhneš a začneš realizovať akčný plán cesty k Tvojej finančnej prosperite
 • Zistíš svoj povahový profil, začneš vedome používať svoje prirodzené dary a spájať sa s ľuďmi, ktorí ťa dopĺňajú
 • Zistíš, ako ti môžu poslúžiť tvoje vlastnosti, ktoré si doteraz považovala za negatívne
 • Budeš sa rýchlejšie rozhodovať a prevezmeš viac kontroly nad svojím životom
 • Objavíš čaro ženského time-managementu pre mamičky a zistíš, že podnikanie s malými deťmi nie je až také náročné
 • Zistíš ako komunikovať efektívne o svojich zámeroch a potrebách s partnerom, deťmi i širším okolím. Kompromisy nahradíš dohodami.
 • Zistíš, ako nájsť rovnováhu medzi uvoľnením a dynamikou tak, aby si realizovala svoje vízie efektívne a s radosťou
 • Naučíš sa rozpoznať a počúvať svoju intuíciu
 • Získaš skvelé praktické tipy na podporu svojej kreativity
 • Dozvieš sa, ako začať podnikať alebo realizovať nové projekty aj keď nemáš peniaze...
 • A ešte oveľa viac...

Ako to bude prebiehať?

Online vzdelávanie je úžasné v tom, že si ho môžeš vychutnávať doma pod dekou so šálkou čaju. Nikam nemusíš chodiť, brať si voľno alebo riešiť stráženie detí... Nájdeš si chvíľu vtedy, keď to bude Tebe vyhovovať. 

Dostaneš svoje prístupové údaje do uzavretej časti webu, kde budeme postupne uvoľňovať videá, audionahrávky, cvičenia, články a e-booky.

Celý kurz trvá 8 týždňov, ale môžeš postupovať vlastným tempom... pokojne aj pol roka. 🙂

 • Vydáš sa s nami na cestu ženskej prosperity. Prevedieme Ťa 8 krokmi, 8 dôležitými témami, ktoré Ťa posunú vpred. Vrámci každej témy Ťa čaká séria vzdelávacích videí, vždy však v takom rozsahu, že ich zvládneš, aj keď si zaneprázdnená.
 • 6 vedených meditačných a relaxačných audionahrávok Ti pomôže hľadať tie správne odpovede v sebe.
 • Pomocou cvičení uvedieš nové poznatky ľahko a hravo do praxe.
 • "Knižnica" užitočných linkov Ti ušetrí kopec času, keď začneš svoje vízie premieňať na realitu.

Dnes máš možnosť nakuknúť do vnútra našej členskej sekcie.

Pozri si video alebo galériu obrázkov pod videom...

A čo ešte pre teba máme?

Pretože tu sa hojnosť a prosperita iba začína...

Budeme si Ťa hýčkať...

Staneš sa súčasťou uzavretej skupiny na FB, kde budeme každý deň odpovedať na vaše otázky. Budeme sa vždy maximálne snažiť Ťa podporiť, povzbudiť a sprevádzať Ťa na ceste k hlbšiemu sebapoznaniu a vlastným slobodným vedomým rozhodnutiam. V uzavretej skupine sú aj úžasné ženy z ročníka 2016, ktoré majú za sebou náš program a mnohé z nich aj veľké pokroky. Aj ich príbehy Ťa podporia na Tvojej ceste.

Nájdeš si kamarátky

V našej uzavretej FB skupine nájdeš ženy, s ktorými budeš na rovnakej vlne. Ženy, ktoré túžia žiť svoje sny a ktoré už dokázali urobiť prvé kroky k ich splneniu. Ženy, ktoré riešia podobné radosti i výzvy ako Ty...

Získaš úžasné bonusy...

Špeciálny webinár iba pre členky

Webinár šitý namieru vašim potrebám. Píšte nám svoje otázky a témy, ktoré práve riešite, a my sa im spoločne pozrieme na zúbok. Veľa hodnotných odpovedí nájdete aj vo webinári pre ročník 2016, ku ktorému získate taktiež prístup.

Ahá momenty zo Srí Lanky

Veľmi osobný miniprogram, v ktorom získate prístup k inšpiratívnym videám, článkom, ahá momentom a fotkám, ktoré sa zrodili na ceste exotickou Srí Lankou v októbri 2016. V čom Srí Lanka zmenila môj pohľad na hojnosť, bohatstvo a poslanie? Podelím sa s vami práve v tomto programe 🙂

Vedomý líder

Unikátna audionahrávka v MP3 formáte, ktorá Ti pomôže objaviť v sebe tie naskrytejšie klenoty, posilní Tvoje vyžarovanie, seba-vedomie, silu a vynesie na svetlo Tvoju skutočnú veľkoleposť.

Rozhovory od srdca

Séria bonusových videí, kde sa rozprávame na rôzne zaujímavé témy. Budete mať pocit, akoby ste s nami sedeli na káve 🙂

A to najlepšie na koniec...

Z vás, ktoré s nami absolvujete celý program, vyberieme päť žien, ktorých tvorba, projekty alebo životný príbeh s nami budú najviac rezonovať. S týmito piatimi ženami urobíme rozhovory, z ktorých vzniknú články na blog Tajomstvo ženskej prosperity a aktívne ich budeme šíriť aj v našich databázach. Je to pre vás jedinečná šanca, ako dať o svojich projektoch vedieť tisíckam ľudí.

Pripravili sme pre Teba dva rôzne balíčky

Základné členstvo BASIC

"Kráčam za svojím snom..."

 • Online program Tajomstvo ženskej prosperity
 • Meditačné a relaxačné audionahrávky
 • Členstvo v uzavretej FB skupine
 • Bonusy:
  Ahá momenty zo Srí Lanky
  Rozhovory od srdca
  Špeciálny webinár
  Nahrávka "Vedomý líder"

168,- eur

VIP členstvo

"Letím ako na krídlach"

 • Online program Tajomstvo ženskej prosperity
 • Meditačné a relaxačné audionahrávky
 • Členstvo v uzavretej FB skupine
 • Hodina mentoringu so Stankou
 • Vstupenka na živú celodennú akciu v Bratislave
 • Bonusy:
  Ahá momenty zo Srí Lanky
  Rozhovory od srdca
  Špeciálny webinár
  Nahrávka "Vedomý líder"

268,- eur

Kurz je možné kúpiť aj do ČR, v českých korunách a zaplatiť na český účet bez zbytočných poplatkov. 🙂

Keďže chceme vyjsť v ústrety aj ženám, ktoré zatiaľ nemajú finančné prostriedky, ale sú odhodlané urobiť zmenu - dávame možnosť zaplatiť kurz v dvoch splátkach, samozrejme bez navýšenia.

168,- eur sa možno zdá byť dosť, však? Ale v skutočnosti za 8 týždňov kurzu to vychádza iba 2,70 na deň. To je akoby si si dala v meste jedno presso a k tomu hmmm... možno tak polovicu zákusku.

Akoby si si s nami počas dvoch mesiacov každý deň skočila na kávu. A pritom to nie je iba chvíľkové potešenie, ale dlhodobá investícia do svojej budúcnosti. Navyše je tu možnosť rozdeliť si platbu na 2 splátky, samozrejme bez navýšenia.

Ako sa hovorí:
"Urob dnes niečo, za čo sa Ti Tvoje budúce ja poďakuje."

Kto sme?

Zuzka Koščová

autorka kníh Šťastie nie je mýtus a Rozprestri krídla
Som spokojná žena, ktorá si žije po svojom a plní si svoje sny. Manželka, dcéra, sestra, šperkárka, psychologička, autorka teraz už troch kníh 🙂 a e-booku Ako napísať, vydať a propagovať knihu. Inšpirujem ľudí žiť krajší farebnejší život, objavovať a napĺňať svoj potenciál. Svoje články píšem najmä na blog www.zuzanakoscova.sk, kde nájdete nielen moje knihy, ale aj dva e-booky na stiahnutie zdarma. Robím to, čo milujem, v čom vidím zmysel a prínos pre ľudí.

Stanka Sobolová

zakladateľka a srdce spoločnosti Šťastná žena, Terapeut Duše
Som manželka, mama 2 krásnych synov a žena milujúca život so všetkým, čo prináša 🙂 Svoje poslanie napĺňam ako sprievodkyňa žien, ktoré túžia rozkvitnúť. Vediem semináre pre ženy - Víkendy šťastných žien, a prednášam pre ne aj na rôznych podujatiach. V mojich knihách a projektoch pomáham ženám v oblasti rozvíjania ženstva, materstva, vzťahov a hojnosti. Viac o mne a mojej tvorbe sa dozviete na mojej stránke www.stankasobolova.sk

A takto to vnímajú absolventky nášho kurzu...

Akurát som dokončila váš kurz a musím povedať,že mi veľmi pomohol odhaliť kto som,čo zhruba chcem a kde by som chcela ísť 🙂 Z vašich videí na mňa sála veľké pochopenie, láska, pokoj a pocit, že nech som akákoľvek, som to ja a je to tak dobre. A za to vám veľmi ďakujem 🙂
Anetčlenka kurzu Tajomstvo ženskej prosperity Online
Väčšina úžasných zmien sa mi odštartovala práve kurzom Tajomstvo ženskej prosperity. V mojom svete sa začali diať veľké veci, akoby som sa otvorila a sprístupnila novým možnostiam a vstúpila do celkom inej dimenzie. Napriek tomu, som z matstermind-u mala najprv strach a zvažovala som, že to vzdám. Nevedela som si predstaviť, ako to zvládnem popri deťoch, či budem schopná vo väčšej skupine a pred neznámymi ženami vyjadriť svoje pocity, predstavy a myšlienky. Som veľmi šťastná, že som to nevzdala. Život opäť všetko zariadil dokonale. Spoznala som kolegyňu z kurzu, ktorá pred nami celkom prirodzene a krásne otvorila svoje srdce. Zdieľala s nami svoje obavy, strachy, úplne pokojne si nahlas triedila svoje myšlienky a vďaka vášmu doslova láskavému vedeniu, nachádzala odpovede. A keď som prišla na rad ja, mala som pocit, akoby som vás už dlho poznala. Cítila som sa bezpečne, pokojne a na vlastnej duši som precítila, čo znamená tvoje poslanie terapeutky ženskej duše. So Zuzkou nám dávate ozajstný a veľmi hodnotný coaching, smerujete nás, zaujímate sa o to, čomu by sme sa chceli venovať a dávate nám veľmi hodnotné vhľady. Zároveň je ale tento coaching plný jemnej ženskej energie. Také to pravé pohladenie pre ženskú dušu.
Michaela H.dula, poradkyňa, VIP členka kurzu Tajomstvo ženskej prosperity Online
Je možné, že tento kurz je liečivý? Zuzka, Stanka, to bolo pre mňa jedno úžasné obdobie... Som veľmi vďačná za VÁS, zo srdca môžem ďakovať aj sama sebe, že som počúvala svoj vnútorný hlas a nechala sa nim viesť. Ste úžasné a veľmi inšpiratívne ženy.
Daniela T.referent SLSP, členka kurzu Tajomstvo ženskej prosperity Online
Milá Zuzka a Stanka. Zo srdca ďakujem za webináre. Radosť na Vás pozerať a tú lásku, ktorú zo seba dávate, tú príjemnú energiu... Včera som chodila vysmiata od ucha k uchu 🙂 Ešte raz ďakujem a budem sa tešiť na ďalšie projekty:)
Klaudia H.členka kurzu Tajomstvo ženskej prosperity Online
Už viem, že toto sú najlepšie investované peniaze v mojom živote.
Vierka S.masérka, členka kurzu Tajomstvo ženskej prosperity Online

Rozmýšľaš, či je náš program správna voľba?

Za kvalitou našej tvorby si stojíme, ale chápeme aj to, že sme každá iná. Každá z nás číta iné knihy, milujeme iné jedlá a sedia nám iné topánky. A je to tak úplne v poriadku. Preto ak zistíš do 21 dní, že bol náš program pre Teba "krok vedľa", napíš nám a my Ti vrátime peniaze...

Možno Ti teraz prišli na um rôzne otázky...

Som pracovne zaneprázdnená/mám malé deti. Budem to stíhať?

Program je navrhnutý formou krátkych vzdelávacích a inšpiratívnych videí a hĺbkových cvičení. Vieme, že veľa žien si na seba ťažko nachádza čas, preto sme sa rozhodli natáčať videá krátke a výstižné. Mnohé majú iba niekoľko minút a tak si ich zvládnete pozrieť aj pri rannej káve alebo čakaní na autobus. Ak sa objaví dlhšie video alebo cvičenie, dokážete si postupovanie v programe prispôsobiť podľa seba. Napríklad cez týždeň si pozriete krátke videá a až cez víkend si nájdete pol hodinku na hĺbkovú meditáciu, cvičenie alebo dlhšie video.

Mám už knihu Tajomstvo ženskej prosperity - nestačí to? Čo iné mi kurz prinesie?

Kniha Tajomstvo ženskej prosperity je skvelý prvý krok. Za ktorým je potrebné urobiť ďalšie kroky. Pretože iba snívať alebo čítať o niečom nestačí. Možno tie kroky dokážeš urobiť sama, ale z našej skúsenosti je to ľahšie, príjemnejšie a rýchlejšie, keď máš sprievodcu, ktorý ti pomôže a okolie, ktoré Ťa podporí a inšpiruje. To je to, čo ponúkame v našom programe. Za seba môžeme povedať, že investícia do kvalitného vzdelávania sa nám vždy mnohonásobne vrátila a ušetrila nám veľa pokusov a omylov.

Už mám prácu, ktorá ma baví, ale kurz vyzerá lákavo. Má pre mňa zmysel doňho vstupovať?

Určite áno. Možno robíte, čo vás baví, ale túžite po lepších výsledkoch, finančnej slobode alebo väčšej rovnováhe medzi pracovným a súkromným životom. Všetkým týmto témam sa budeme v programe venovať. Navyše je tu možnosť zoznámiť sa s podobne naladenými ženami, nadviazať nové spolupráce a možno aj priateľstvá.

Osobným rozvojom sa zaoberám už dlhšie - dozviem sa ešte niečo nové?

Ak sa sa osobným rozvojom zaoberáš už dlhšie, ale stále cítiš, že to “nie je celkom ono”, nejaký dielik skladačky zrejme chýba. Máš pocit, že by si ho mohla nájsť v našom programe? Tak daj na intuíciu a skús to. Nič neriskuješ – ak do 21 dní od začatia programu zistíš, že to nie je nič pre Teba, vrátime Ti bez otázok všetky peniaze.

Dopraj si šancu niečo vo svojom živote zmeniť. Dovoľ si konečne rozprestrieť krídla a vzlietnuť.

Odvážiš sa žiť svoj sen?