Dáva ti život zabrať a máš pocit, že je načase zmeniť smer?
Máš občas dni, keď ťa neteší takmer nič?

Stalo sa ti niekedy, že po seminári to bolo super, ale ten pocit za pár dní vyprchal a všetko sa vrátilo do starých koľají?

Túžiš zažívať hlboký pocit šťastia a spokojnosti každý deň?

Možno si teraz povieš, že to aj tak nie je možné a nikto predsa nie je šťastný každý deň! Že to znie iba ako ďalšie medové motúzy, ktoré sa nikdy nestanú skutočnosťou...

Pamätám sa na jednu scénu z filmu Sex v meste, kde sa kamarátky rozprávajú o tom, ako často sa cítia vo svojich partnerstvách skutočne šťastné. Charlotta všetky šokuje odpoveďou, že ona je šťastná každý deň. Nie celý deň, ale áno - každý deň. A nie len v partnerstve to tak môže byť.

Už dlhé roky je tento výrok mojou inšpiráciou a mojím životným štýlom.

Šťastie možno skutočne zažívať každý deň.

Šťastie nie je otázkou náhody alebo osudu, ale postoja a životného štýlu, ktorý vieme vedome zveľaďovať a kultivovať. Je ako záhrada, o ktorú sa s láskou staráme a ona nám ako odmenu prinesie chutné plody.

Vytvorila som pre teba láskavého sprievodcu, ktorý ti ukáže, že táto starostlivosť a zveľaďovanie nemusí byť žiadna námaha, ale naopak veľká zábava a radosť. 

Predstavujem ti online program "Šťastní každý deň" 

Čomu sa v ňom spolu budeme venovať?

 • zistíš ako žiť šťastne v súlade so svojou prirodzenosťou a aké kroky ti k tomu pomôžu
 • objavíš spôsoby ako žiť vedomejšie, lebo práve tak sa stávame skutočným tvorcom nášho života
 • naučíš sa techniky, ktoré ti zaberú absolútne minimum času, ale prinesú ti maximálne výsledky
 • začneš si priťahovať do svojho života oveľa viac zázračných magických okamihov
 • malé, ale dôležité, zmeny ti prinesú viac jasnosti a energie pre väčšie sny a ciele
 • podelím sa s tebou o svoju vlastnú cestu vnútornej transformácie
 • odhalím ti dôležité "aha momenty", ktoré boli zlomovými okamihmi na mojej ceste
 • dozvieš sa aj naše konkrétne domáce inšpirácie a postupy, ktoré nám umožňujú žiť šťastnejšie, spokojnejšie a slobodnejšie
 • spoznáš jednoduché techniky, ktoré sama aktívne používam a ktoré mi veľmi zlepšili život
 • v bonusových meditáciách obnovíš svoju dôveru v tok života a preliečiš miesta, ktoré ti bránia prežívať šťastie naplno

Na tomto mieste môžeš nazrieť do členskej sekcie programu

(obrázky sa po kliknutí zväčšia)

Ako to bude prebiehať?

 • Dostaneš prístupové údaje do uzavretej časti webu - členskej sekcie, kde máš ihneď prístupný celý program
 • Celý program je navrhnutý na približne 4 týždne, ale môžeš postupovať vlastným tempom - rýchlejšie alebo naopak pomalšie. Do programu máš neobmedzený prístup minimálne ďalšie 2 roky
 • V každej téme nájdeš niekoľko videí, techník a pracovných listov či pomocných materiálov vo forme PDF.
 • V programe nájdeš množstvo úloh a techník, ktoré ťa nestoja žiadny čas ani peniaze navyše, a predsa sú veľmi mocné. Nedovoľ, aby bol nedostatok času či peňazí výhovorkou na ceste za šťastím.
 • Jednotlivé úlohy a videá od seba nie sú navzájom závislé, dávajú zmysel aj samostatne. Vieš si teda slobodne vybrať a vyskúšať práve to, čo sa ti bude páčiť, čo je pre teba aktuálne a čo s tebou bude rezonovať.

Podelím sa s tebou o to najlepšie, čo za posledných 8 rokov pomáhalo mne, mojim klientkám a mojím čitateľom. Podelím sa s tebou o princípy, ktoré mi umožnili žiť život, ktorý skutočne milujem, plniť si sny, cestovať, rozvíjať svoje poslanie a zvládnuť aj niekoľko ťažších chvíľ a vyjsť z nich o čosi múdrejšia a silnejšia.

A hlavne zažívať pocity radosti, hlbokej spokojnosti a čarovné chvíle aj v situáciách, ktoré kedysi boli mojim očiam skryté.

O programe napísali...

Tento program je úplne plný rôznych techník a skvelých pohľadov na každodenné situácie, ktorým sa nevyhneme. Mala som možnosť si ich niekoľko vyskúšať a dokonca som si na mnohé spomenula, aj ked som nad tým nejak špecialne nerozmýšľala. Naskočili mi akosi automaticky. Je to ako prvá pomoc, keď sa potrebujete nadýchnuť a preplávať pomedzi úskalia života. A potom s radosťou v očiach pokačovať ešte ďalej. Alebo aj prosto nerobiť nič. Iba počúvať príjemné a uprimné slová Zuzky či čítať si povzbudivé príspevky vo FB skupine. Ďakujem zaň.
Zuzana Straňankováautorka terapeutických maľovánok a ilustrátorka, www.zunashop.sk
‘Šťastní každý deň’ je veľmi príjemný program, ktorý mi pomáha vidieť moje každodenné šťastie s nadhľadom. Formát mi maximálne vyhovuje, pretože pri dvoch deťoch mám málo času a krátke videá pozerávam/počúvam ”v behu/on the go” medzi aktivitami, hlavne počas čakania na štadióne, kým deti trénujú na ľade. Uvedomila som si, že mnohé šťastné chvíle si viem vytvoriť aj sama, ak viem ako na to. Naučila som sa nové techniky, ktoré nezaberajú veľa času a pritom fakt fungujú super. Niektoré som už úspešne zaradila do života a učím ich aj moje deti, lebo sú aj pre ne zábavné a kreatívne.
Slávka Krčmárováodborníčka v oblasti zdravej výživy a prekladateľka
Milá Zuzka, ďakujem za úžasný kurz Šťastní každý deň plný motivačných videí. Tento kurz mi priniesol veľa nových inšpiratívnych informácií, ktoré som aplikovala do svojho života. Pomohol mi vo chvíli, keď som prechádzala zložitým obdobím. Dôsledne som jednotlivé tvoje skúsenosti aplikovala a po pár dňoch som videla i výsledky, všetko sa začalo meniť. Začala som sa viac usmievať a ľahšie som sa prebrodila týmto mojim období. Som nadšená, že som tento kurz objavila práve teraz, keď som to potrebovala. Doporučujem tento kurz každej žene, ktorá chce vo svojom živote urobiť zmenu k lepšiemu.
Jana Bakičoválektorka enkaustiky, www.janabakicova.sk
Zuzi, so záujmom som si dopozerala tvoj nový program. Je to nádherne svieže, milé a úplne najviac sa mi ráta, ako vedieš ľudí k vedomejšiemu vnímaniu vecí a ľudí okolo seba. Aby pochopili, že veľakrát ich to nemusí stáť žiaden extra čas ani peniaze. Veď najkrajšie veci v živote sú zadarmo:) A chválim aj nápad s fb skupinou - kolektívna podpora a zdieľanie je k tomuto treba. Myslím, že hlavne tým jemnejším a citlivejším dušiam, ktoré potrebujú viac podpory zvonka to padne vhod.
Stanka Sobolovázakladateľka a srdce spoločnosti Šťastá žena, www.stastna-zena.sk
Zuzkin kurz je nádherný, čarovný a transformačný. Po prvých lekciách som bola hlboko dojatá a nadšená zároveň. Prvé dni som iba počúvala jej videá. Nemám moc rada videá, pretože sú často zdĺhavé. Zuzka hovorí vždy priamo k podstate veci a šetrí čas, čo ma veľmi potešilo. To nie je to podstatné. Tento kurz mi doslova zmenil život. Začala som sa riadiť jej radami a nastavila vnútorný postoj na pozitívne očakávanie. Zmien, za ktoré vďačím Zuzke je veľa a sú všetky podstatné. Od veľkej radosti v živote, cez nečakané udalosti, ktoré ma naplnili obrovskou vďačnosťou, množstvo nových a nádherných ľudí v mojom živote. Množstvo okolností, ktoré dopadli nad očakávanie lepšie. To že som úplne bez problémov spievala pred obecenstvom považujem za zázrak, za ktorým je tiež jej kurzu. To že som stratila strach v mnohých veciach, pretože keď sa sústredíte na to podstatné, tak nemá miesto. To ma naučila v tomto kurze. A sama viem,že stojí za to a že zmení život každému, kdo bude chcieť. A to nezávisle na tom, čo všetko viete. Viem sa koncentrovať na prítomný okamžik, ale ona mi ukázala hlbší zmysel ako to urobiť tak, aby som bola ešte šťastnejšia. Chcem tým povedať, že ona má pre vás dar, ktorý váš život rozsvieti a naplní šťastím. A stojím pevne za jej prácou, veľmi sa mi páčil kurz a ešte viac dary, alebo ovocie, ktoré sa vďaka nemu objavilo. Ďakujem za nádherný dar šťastných dní, života naplneného nielen šťastím, ale aj dobrom, láskou, harmóniou, hlbokým mierom v mojej duši a pravou hojnosťou.
Stanka Dvoranováriaditeľka reklamnej agentúry, programátorka a autorka projektu www.ocnijoga.cz
V čom mi pomohol Zuzkin kurz? Prežiť dlhý a ťažký pracovný turnus v zahraničí. Ako opatrovateľka seniorov som v práci izolovaná od okolitého sveta a dlhé týždne zavretá so starým, chorým človekom, ďaleko od rodiny, od priateľov... Človek vtedy ľahko prepadá smútku, sebaľútosti a hľadá rôzne cestičky, ako si udržať dobrú náladu a pozitívnu myseľ. Zuzkine rady a tipy sú presne to, čo som hľadala. Sú jednoduché, zaberú iba pár minút denne a sú účinné. Odporúčam nie len ľuďom, ktorí práve prechádzajú neľahkým obdobím, ale tiež každému, kto si svoju veselú a šťastnú myseľ rád udržiava v dobrej kondícii.
Marta Kluchováopatrovateľka seniorov v Rakúsku, www.martakluchova.sk

Program tvoria 4 tematické celky

 • 1
  Základné kamene môjho šťastia
  V tejto časti sa spolu pozrieme na najzákladnejšie kamene toho, ako si vedome tvoriť šťastie a podelím sa s vami o to, ako to mám ja. Prazáklady, ktoré si stojí za to pripomenúť.
 • 2
  Volím si šťastie každý deň
  Poznáte ten pocit, keď prídete po dobrom seminári rozsvietení ako žiarovky? Alebo po prečítaní skvelej knihy ostanete plní motivácie a odhodlania? Lenže po pár dňoch ten pocit vyprchá... V tejto kapitole vám ukážem, čo mi pomáha žiť šťastnejšie bežný každodenný život.
 • 3
  Vítam nadhľad a inú perspektívu
  Predstavte si osu, ktorá spadla do skleneného pohára. Zvyčajne vydesene a zmätene lieta, aby znova a znova narazila do steny pohára. Keď však dokáže vyletieť vyššie, odrazu je slobodná a svet je v poriadku. V tejto kapitole si ukážeme rôzne spôsoby, vďaka ktorým si vytvoriť alebo udržať "širší obraz" a nadhľad.
 • 4
  Nové dimenzie šťastia
  Táto kapitola je o možnostiach, ktoré občas presahujú naše racionálne vnímanie a pochopenie, ale ak s nimi máte skúsenosti, určite mi dáte za pravdu, že práve tam, kde sa mozog trošku búri, duša často nájde radosť a úľavu.

Okrem toho som pre teba pripravila aj

Krásne a hodnotné BONUSY

 • 1
  Terapeutická meditácia Znovuzrodenie

Počas rokov svojho vlastného osobnostného rozvoja a práce s ľuďmi som prišla na to, že koreňom mnohých životných problémov je chýbajúca dôvera v život sám. A niet divu. Už od počatia do približne prvého roka sa v nás formuje kľúčové presvedčenie - Je svet bezpečné miesto? Oplatí sa dôverovať životu? A napriek milujúcim rodičom ostáva mnohým z nás nad týmto miestom otáznik.

Táto meditácia pre Teba bude obzvlášť užitočná ak...

 • ak ťa trápi v živote veľa strachov a pochybností
 • ak potrebuješ mať všetko pod kontrolou
 • ak tvoje narodenie prebehlo cisárskym rezom
 • ak došlo hneď po narodení k odlúčeniu od mamy
 • ak máš nepríjemné spomienky z detstva na pobyt v jasliach, škôlke či nemocnici
 • ak si ťažko vytváraš blízke vzťahy s ľuďmi
 • ak máš pocit, že ťa v osobnostnom rozvoji niečo brzdí/niečo nefunguje, ale nevieš prísť na to čo
 • 2
  Jemná meditácia Dôverujem životu

Oddýchni si  v láskyplnej vedenej meditácii, ktorá ti pomôže posilniť a ukotviť pocity dôvery, prijatia, vďačnosti a otvorenosti.  Jemná, no pritom silná, meditácia vhodná na každodenné použitie podporí tvoj zámer žiť v šťastí, pokoji a harmónii deň čo deň.

A okrem toho osobné inšpiratívne videá

Samostatná bonusová sekcia inšpiratívnych videí, v ktorých sa s tebou podelím o ešte viac inšpirácie a osobných aha-momentov. Túto sekciu budem navyše pravidelne dopĺňať o nové videá a prezradím ti aj všeličo, o čom verejne nepíšem.

V tejto chvíli obsahuje bonusová sekcia aj tieto témy...

 • čo je "bohaté myslenie" a ako využívame jeho silu
 • akým spôsobom dokážu urýchliť náš duchovný rozvoj úplne obyčajné veci
 • v čom vidím pasce osobnostného rozvoja
 • o peniazoch a rovnováhe v živote

Celý program štvortýždňový online kurz "Šťastní každý deň" si teraz môžeš kúpiť za špeciálnu cenu 66 eur

Na deň ťa program vyjde iba 2 eurá - teda zhruba toľko, čo jedno presso.
Prístup k obsahu kurzu ti ostáva už natrvalo.

Do 22.4 je otvorená možnosť vstúpiť, potom sa brány programu zatvárajú.

Možno ti teraz prišli na um otázky...

Budem to stíhať? Koľko mi program zaberie času?

Program je navrhnutý tak, aby absolútne rešpektoval individuálne tempo každého človeka. Celý obsah programu je k dispozícii ihneď a tak sa môžeš slobodne rozhodnúť či nad ním stráviš veľmi intenzívny víkend, alebo si ho budeš dávkovať pomaličky aj pol roka. Miernym tempom ho absolvuješ za približne mesiac. Navyše máš k programu neobmedzený prístup po dobu minimálne 2 roky. Ak ťa počas trvania programu niečo zastaví alebo spomalí, vieš začať od začiatku alebo nadviazať a pokračovať ďalej.

Samotné techniky som vyberala tak, aby boli použiteľné do každodenného života moderného človeka. Je mi jasné, že väčšina ľudí nemá čas čítať filozofické traktáty alebo sa ponárať do dvojhodinových meditácií. Väčšina z toho, čo sa v programe naučíte zaberie iba niekoľko minút a/alebo aj žiadny extra čas navyše.

Je to iba pre ženy alebo je program vhodný aj pre mužov?

Program je určite vhodný pre ženy aj mužov. Úlohy sú univerzálne a obzvlášť krásne je, ak sa do niektorých úloh pustia partneri alebo celá rodina spoločne.

Musím sa venovať programu každý deň? Mám obavy, že sa mi to nepodarí dodržať.

Nie je potrebné venovať sa programu každý deň. Videá sú krátke, takže si ich hravo zvládneš pozrieť hoci aj pri čakaní na autobus. Väčšinu postupov, ktoré sa naučíš, je možné úplne zautomatizovať, takže po niekoľkých dňoch si už ani nespomenieš, že robíš úlohu z online programu - zmena sa stane prirodzenou súčasťou tvojho života.

Vstúpením do programu nič neriskuješ

Zuzana Koščová

autorka programu Šťastní každý deň, kníh Šťastie nie je mýtus a Rozprestri krídla, spoluautorka knihy a programu Tajomstvo ženskej prosperity

Za kvalitou mojej práce si plne stojím, ale zároveň aj viem, aký je svet rôznorodý. Každý z nás miluje iné jedlá, máme iné sny a sedia nám iné topánky - a je to tak v poriadku. Ak ti z akéhokoľvek dôvodu tento program nesadne, až do 30 dní od zakúpenia môžeš požiadať o vrátenie peňazí a budú ti v plnej výške a bez otázok vrátené.

Máš čas prejsť celým programom a hlavne si overiť v realite ako funguje! Ak sa ti nebude páčiť, vrátim ti tvoju investíciu v plnej výške.

Zmena v tvojom živote je možná, ale nestane sa sama od seba. Je potrebné urobiť rozhodnutie a vykročiť na cestu. Možno už po nej kráčaš a oceníš láskyplného sprievodcu. Ak cítiš, že by ním mohol byť práve môj program, neváhaj a vstúp!